Projelendirme

Ana Sayfa  /  Projelendirme

Projelendirme

Projelendirme, Keşif ve planlama sürecinden ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda. Güneş enerjisi santralinizi kendi bünyemizde çalışan uzman mühendislerimizle projelendirip Limak Enerji onay hizmeti sunuyoruz.

Ekibimiz Uygulama yapılacak alanın statik yapısı ve mukavemetini. Kullanılacak altyapının rüzgâra dayanımı gibi tüm olası parametreleri hesaplayıp, kullanılacak ürünleri bu doğrultuda seçiyor.

Işınım verilerini Meteonorm ve Nasa gibi kaynaklardan alıp tüm bölgelerin ışınım değerlerine göre hazırladığımız analiz raporunda; projeyle ilgili bilgileri, 25 yıllık üretim analizleri, finansal analizler ve geri dönüşüm tabloları gibi tüm detayları değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Yüzlerce küçük detaydan birinde yapılacak bir mühendislik hatası, yatırımın verimliliğinde ciddi olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Bu nedenle, Projelendirme de. Alpsun Enerji olarak siz değerli müşterilerimizin. Projede Sürpriz yaşamasını önlemek ve alabileceğiniz en güvenli hizmeti sunmak amacıyla. Mühendislik birimimizin rehberliği ve kontrolünde olan deneyimli teknisyenlerle hizmet veriyoruz.